Hakkımızda
 
Hakkımızda

Hakkımızda

HK Alüminyum 2019 yılında Antalya Bölgesinde kurulmuştur. FirmamızıTransparan Cephe, Alüminyum Panel Cephe, Alüminyum Slikon Giydirme, Alüminyum Kapaklı Giydirme Cephe, Alüminyum Kompozit Panel Cephe, Doğrama, ışıklık, skylight ve Güneş Kırıcı uygulamalarının yanında, Terra Cott, Kompakt Laminant, fotosel kapı, pvc kapı pencere sistemleri, sineklikler, tente sistemleri, hareketli küpeşteler, demir doğrama, alüminyum doğrama, alüminyum kolkoluk, panjur sistemleri, kışbahçesi camoda, cam balkon sistemleri, kompozit kaplama ile size komple çözümler sunmaktadır.

 

Yaptığımız uygulamarda müşteri memnunijyeti ön planda olup, mimariye en uygun sitemler ile çözümler önermektedir. Firmamızın amacı, güven esasına dayalı gelişen teknoloji doğrultusunda, estetik ve sağlam çözümler üretmek, bunu da en iyi şekilde uygulamaktır. Dekoratif cephe giydirme sistemleri konusunda, çağın getirmiş olduğu tüm yeniliklere açık olup,projelerimizi bölgrmize kazandırmış durumdayız. Dünya standartlrında çizgilere sahip, dünya normlarına uygun profil ve aksesuarlara sahip HK Alüminyum, konusunda uzman ve deneyimli kadrosuyla proje, teklif, üretim, pazarlama ve satın alma konularında müşterilerine profesyonel olrak hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Bir çok projeye imza ataan firmamız , devam eden büyük projelerle de hedeflerine doğru ilerlemektedir. Elde ettiği bu başarının verdiği güç ile odaklama, farklılaşma yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerrini sürdürmektedir. 
HK Alüminyum cephe sektörünün lider firmalrından biri olmayı hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmak için ürün ve hizmet kalitesinin iyileştirmesini çalışanların eğitimi ve sürekligelişiminşn sağlanmasını ve teknolojideki yeniliklerin takip edilmesini amaç edinmiştir. 


Son Güncelleme: 2019-07-06 22:10:31